Powrot do strony głównej

 

Firma Pegaso sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1998 roku z inicjatywy włoskiej firmy Vezzani S. p. A. reprezentowanej przez jej właściciela pana Leonzio Vezzani - który jest producentem galanterii nagrobkowej z brązu.

Pegaso sp. z o.o. prowadzi sprzedaż art. nagrobkowych na terenie całego kraju przez sieć swoich przedstawicieli handlowych.

Firma Pegaso bierze udział w targach oraz imprezach wystawienniczych w kraju i za granicą. Dzięki oferowaniu wyrobów wysokiej jakości zyskała wśród kamieniarzy dobrą opinię, oraz cieszy się uznaniem przede wszystkim za rzetelność, lojalność oraz za oferowanie produktów wysokiej jakości. Firma posiada w swojej ofercie bogaty wybór asortyment między innymi: liternictwo(Romano, Delta, Indi, Corsivo, International), krzyże, lampy, wazony, medaliony, pasyjki, figury. Także elektronarzędzia firmy Felisatti, dłuta, wiertła firmy Giorgi, wkłady elektryczne do lamp. W swojej ofercie posiada również wyroby artystyczne z mosiądzu takie jak: zegary kominkowe, świeczniki, dzwonki, patery, popielniczki, stoliki, zestawy do kominków itp. produkowane przez firmę Levrangi z Włoch.

Zapraszamy do współpracy